Tüm Oyunlar League Of Legends Zula Valorant Yeni Wolfteam Legends Of Runeterra Yeni

Volibear 28 Mayıs’ta Oyuna Geliyor!

​​​​​​Kükreyen Fırtına Volibear‘ın dün duyurulan yenilenmiş hali 28 Mayıs Perşembe günü sunuculara geliyor!

Dün yayımlanan detaylı yenileme canlı yayınında Riot ekibi bu yenilemenin 28 Mayıs Perşembe sunuculara geleceğini fakat önceden denemek isteyen sabırsız hayranlar için test sunucusu PBE‘ye 12 Mayıs Salı günü geleceğini söyledi.

Dün yapılan yayında Kükreyen Fırtına ile ilgili bir çok detay ve oynanış videosu paylaşıldı. 

Eğer o kadar vaktiniz yoksa bu videoda genel hatlarıyla şampiyonun yeni hali yer alıyor.

Yenilenen şampiyonları genelde bir etkinlikle oyuna getiren Riot, bu sefer de aynısını yapıyor. Bugünden başlayarak 12 Mayıs Salı gününe kadar ARAM oyun modunu oynayıp etkinliğe tanık olursanız etkinliğe özel bir İfade’ye sahip olacaksınız. Etkinlik biter bitmez de PBE sunucusuna gidip Volibear’ı deneyebileceksiniz!

Vadide 9.yılını kutlayan şampiyonun oyuna ayak uydurabilmesi açısından yenilenmesi kesinlikle gerekiyordu. League of Legends topluluğu tarafından Fiddlesticks ile birlikte yenilenmesi seçilen Volibear, dokuz yıl önceki ihtişamına kavuşmayı bekliyor!

Volibear’ın tüm yenilenmiş kostümleri, yetenekleri ve oynanış videolarını izlemek için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Rakiplerinizden önce şampiyona hakim olup, Sihirdar Vadisi‘nde kendinize bir avantaj sağlayabilirsiniz!